O nás

Jsme dvojice hokejistů, které přestalo bavit nakupovat kvalitní hokejky za zbytečně vysoké částky. Přišli jsme na to, jak zlevnit výrobu a zachovat stejnou úroveň hole. Chceme dokázat, že špičkové hokejky si může dovolit jakýkoliv hráč.

Náš tým

Jan Vaverka

JAN VAVERKA

Od dětství se pohybuji v hokejovém prostředí. Vychovala mě mládežnická Kometa a potom jsem několik let hrál za kluby v nejvyšší norské lize. V současnosti hraji v univerzitním týmu Masarykovy univerzity. Přitom stačilo málo a moje cesta by se od tohoto sportu snadno odklonila. Rodiče mi na moje prvně vyslovené přání naučit se hrát hokej odpověděli, že je to drahý sport a že si musím být jistý, že se tomu chci skutečně věnovat. Měli pravdu, hokej je velmi nákladný, zejména pro mládež, kde většinu výdajů hradí rodiče. Prodejem levnějšího, ale stále stejně kvalitního sportovního vybavení chci pomoci udělat hokej dostupnější více klukům se stejným přáním, jako jsem měl já.

Silvester Kusko

SILVESTER KUSKO

K hokeji jsem měl blízko už jako malý kluk. Nejspíš kvůli tomu, že jsem strávil dětství v Kanadě. Prostor hokejově růst jsem dostal v mládežnickém týmu brněnské Komety. Té jsem zůstal věrný. Po čtyřech letech v Třebíči jsem se vrátil, a to rovnou do A týmu. Když hraji hokej na takové úrovni, vnímám o to více, že hokejky střídám z celého vybavení asi nejvíce, a přitom jsou velmi drahé. Kluby za ně utrácí spoustu peněz, které by se hodily jinde. Proto vidím naši šanci v prodeji kvalitních holí za nízkou cenu jednotlivcům i týmům.